Regulamin

Regulamin Sklepu internetowego GreyHair (zwany dalej "Sklepem") określa zasady składania zamówień oraz ich realizacji.

WARUNKI OGÓLNE

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności znajdującej się TUTAJ, którego treść jest niezmienną i integralną częścią umowy między klientem, a sklepem.

Sklep GreyHair jest legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Zabrzu na ulicy Nad kanałem 22c/18, NIP: 6482672622.

WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY

 1. Zamówień można dokonywać przez stronę : www.greyhair.com.pl
 2. Zamówienie wiąże się z akceptacją Regulaminu.
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizowane są we wszystkie dni robocze, z pominięciem świąt. Złożone zamówienia w dni powszednie do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia roboczego (warunkiem jest zaksięgowanie wpłaty na koncie lub wybór przesyłki pobraniowej), w weekendy i święta realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.
 4. Maksymalny czas realizacji zamówień na terenie Polski to 2 dni robocze, duże i skomplikowane zamówienia realizowane są maksymalnie do 4 dni roboczych. Zamówienia zagraniczne realizowane są do 4 dni roboczych rozpoczynając od następnego dnia od zaksięgowania wpłaty.
 5. Warunkiem złożenia zamówienia jest rejestracja w sklepie internetowym Grey Hair, podanie prawdziwego adresu, numeru telefonu oraz adresu e-mail, na który będzie wysyłana korespondencja. Możliwe jest zamawianie bez konieczności rejestracji.
 6. Sklep Grey Hair zastrzega sobie możliwość niedostępności towaru. W takim wypadku klient zostaje poinformowany o braku towaru i najbliższym terminie realizacji zamówienia. Jeśli klient nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może anulować całe zamówienie lub daną pozycję.
 7. W przypadku chęci zwrotu lub wymiany klient jest zobowiązany przeczytać zakładkę Zwroty i wymiany znajdujące się w katalogu ?Informacje? w stopce.
 8. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon fiskalny lub Faktura uproszczona. NIE WYSTAWIAM FAKTUR VAT!
 9. W przypadku wyboru faktury uproszczonej, konieczne jest podanie numeru NIP oraz pełnej nazwy firmy.
 10. Wszystkie dane klienta są przetrzymywane wyłącznie w celu realizacji zamówień i otrzymywania informacji handlowych od Sklepu Grey Hair.
 11. Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów pod adresem: Zabrze ulica Wolności 328 Oficyna po wcześniejszym kontakcie.
 12. Biuro Obsługi Klienta - 48 790 530 041

CENY I METODY PŁATNOŚCI

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, bez kosztów dostawy oraz wszelkie inne składniki i opłaty. Każda zmiana stawki podatku VAT będzie automatycznie uwzględniana w cenie Towarów oferowanych przez Sklep.
 2. Ceny Towarów są cenami obowiązującymi w momencie składania Zamówienia przez Kupującego. Sklep może w dowolnej chwili zmienić ceny Towarów, przy czym ceny zaakceptowane przez Kupującego w chwili składania Zamówienia będą wiążące dla Umowy sprzedaży zawieranej w wyniku złożenia tego Zamówienia przez Kupującego.
 3. Klient ma możliwość uiszczenia opłaty poprzez:
 •   przelewem tradycyjny na numer konta: ING 63 1050 1588 1000 0090 9501 5401
 •   płatność internetowa poprzez serwisy Przelewy24 oraz PayPal
 •   płatność kartami płatniczymi poprzez serwisy Przelewy24 oraz PayPal
 •   płatność przy odbiorze

4. Przy wyborze form zapłaty (Przelewy24 oraz PayPal) Klient nie ponosi kosztów związanych z opłatami i prowizjami, jednakowoż przy płatności przelewem Klient może zostać obciążony            kosztami przelewy wynikającego z umowy podpisanej z bankiem. Wszystkie opłaty i prowizje        nie stanowią przychodu Sklepu.
5. Płatnośc przelewem powinna nastąpić w przeciągu 10 dni od dnia złożenia zamówienia przez Klienta. Po tym czasie Sklep ma prawo anulować zamówienie.
6. Przy wybraniu płatności systemem PayPal Klient zostanie przeniesiony na stronę PayPal, na której dokonuje uiszczenia opłaty za zamówienie. Bezpośrednio po dokonaniu wpłaty Klient            zostaje przeniesiony na stronę Sklepu.
7. Przy płatności przy odbiorze Klient zobowiązuje się do przekazania kurierowi doręczającemu pełnej kwoty za złożone zamówienie. Brak takiej wpłaty wiąże się z nieotrzymaniem przesyłki.
8. Wszystkie kwoty wyrażone są w polskich złotych. 
9. Sklep ma prawo wstrzymać lub anulować realizację zamówienia i/lub dostawy, niezależnie od    rodzaju i stopnia zaawansowania realizacji, w przypadku braku zapłaty lub częściowej zapłaty        należności przypadających od Kupującego, w przypadku incydentu związanego z płatnością,          oszustwa lub próby oszustwa w związku z korzystaniem ze Strony Sklepu, także przy                    przyszłych Zamówieniach.

SPOSOBY DOSTAWY

 1. Sposoby dostawy określone na tej stronie obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski ( w przypadku zamówień zagranicznych należy przełączyć język strony na angielski).
 2. Koszta dostawy doliczane są do wszystkich zamówień złożonych za pośrednictwem Sklepu i są wykazywane osobno na potwierdzeniu zakupu. Sklep ma prawo zmienić koszty oraz sposoby wysyłki, przy czym forma dostawy wybrana podczas zamówienia będzie wiążąca dla obu stron.
 3. Na terenie Polski wysyłka realizowana jest przez Pocztę Polską, firmę kurierską lub firmę Paczkomaty InPost. Wyszczególnienie kosztów i form wysyłki dostępna jest na stronie Sposoby i ceny dostaw
 4. W przypadku opóźnień będących winą firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, sklep nie ponosi odpowiedzialności.
 5. Klient powinien sprawdzić towar w obecności kuriera/pracownika Poczty Polskiej i w przypadku uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu niezwłocznie złożyć reklamacje pracownikowi odpowiednich organów wysyłkowych.
 6. Czas dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, w zależności od wybranego sposobu dostawy.

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Klientowi będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
 2. 14 dni liczy się od momentu otrzymania przesyłki.
 3. Prawo do odstąpienia od umowy wyłączone jest w przypadku, gdy określone są inne zasady zamawiania, podane przy danym produkcie.
 4. W przypadku zwrotów lub wymian, produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, nie otwarte, nie używane. Do przesyłki zależy załączyć formularz zwrotu dostępny poniżej. 
 5. Wszystkie zwracane produkty muszą być zabezpieczone przed zniszczeniem podczas transportu i wysłane na poniższy adres po uprzednim poinformowaniu drogą mejlową o chęci zwrotu:

GREY HAIR
ALICJA WILCZEK
UL. NAD KANAŁEM 22C/18
41-800 ZABRZE

6. Koszta opakowania oraz wysyłki ponosi klient.
7. Rozpatrzenie reklamacji przez sklep wynosi do 14 dni. W przypadku braku możliwości

skontakowania się z klientem, zwrot lub wymiana nie będzie rozpatrzona pomyślnie.

8. Zwroty środków opłaconych przez system PayPal są zwracane w ciągu 10 dni. 
9. Zwroty środków opłaconych przez Przelewy24 są bezpłatne i wysyłane w ciągu 10 dni.

FORMULARZ ZWROTU LUB WYMIANY TOWARU

REKLAMACJE DOTYCZĄCE TOWARÓW

 1. Grey Hair jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego Konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego.
 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres info@greyhair.com.pl. Grey Hair zobowiązuje się w miarę możliwości do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w miarę możliwości w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 3. Grey Hair nie jest producentem większości produktów (z wyłączeniem dredloków ręcznie robionych) i nie udziela gwarancji na sprzedawane towary oraz nie świadczy usług posprzedażowych. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.
 4. W przypadku dredloków ręcznie robionych i ewentualnych zastrzeżeń co do ich jakości, Sklep powinien być powiadomiony w najszybszym możliwym terminie. W przypadku niedostosowania się Klienta do wytycznych korzystania z towaru gwarancja może nie zostać uznana.

REKLAMACJE DOTYCZĄCE ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

 1. Grey Hair jako administrator podejmuje wszelakie działania nad poprawnym działaniem strony sklepu i zobowiązuje się usuwać wszystkie zgłoszone awarie.
 2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie poinformować sklep Grey Hair o zauważonych nieprawidłowościach.
 3. Nieprawidłowości powinny być zgłoszone drogą meilową: info@greyhair.com.pl lub telefonicznie 790530041
 4. W reklamacji powinny znaleźć się takie informacje jak: imię, nazwisko, data wystąpienia nieprawidłowości oraz w razie możliwości zrzut ekranu wystąpionej nieprawidłowości.
 5. Grey Hair zobowiązuje się usunać nieprawidłowości w przeciągu 14 dni.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Administratorem danych jest sklep Grey Hair.
 2. Sklep zobowiązuje sie do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sklep w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Znaki towarowe, logotypy, zdjęcia są własnością sklepu Grey Hair lub danego właściciela praw własności intelektualnej. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie częściowe oraz całkowite, usuwanie bez pisemnej zgody właściciela sklepu Grey Hair lub danego właściciela praw własności intelektualnej. 
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text