Regulamin

Regulamin Sklepu internetowego GreyHair (zwany dalej "Sklepem") określa zasady składania zamówień oraz ich realizacji.

WARUNKI OGÓLNE

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, którego treść jest niezmienną i integralną częścią umowy między klientem, a sklepem.

Sklep GreyHair jest legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Zabrzu na ulicy Nad kanałem 22c/18, NIP: 6482672622.

WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY

 1. Zamówień można dokonywać przez stronę : www.greyhair.com.pl
 2. Zamówienie wiąże się z akceptacją Regulaminu.
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizowane są we wszystkie dni robocze, z pominięciem świąt. Złożone zamówienia w dni powszednie do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia roboczego (warunkiem jest zaksięgowanie wpłaty na koncie lub wybór przesyłki pobraniowej), w weekendy i święta realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.
 4. Maksymalny czas realizacji zamówień na terenie Polski to 2 dni robocze, duże i skomplikowane zamówienia realizowane są maksymalnie do 4 dni roboczych. Zamówienia zagraniczne realizowane są do 4 dni roboczych rozpoczynając od następnego dnia od zaksięgowania wpłaty.
 5. Warunkiem złożenia zamówienia jest rejestracja w sklepie internetowym Grey Hair, podanie prawdziwego adresu, numeru telefonu oraz adresu e-mail, na który będzie wysyłana korespondencja. Możliwe jest zamawianie bez konieczności rejestracji.
 6. Sklep Grey Hair zastrzega sobie możliwość niedostępności towaru. W takim wypadku klient zostaje poinformowany o braku towaru i najbliższym terminie realizacji zamówienia. Jeśli klient nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może anulować całe zamówienie lub daną pozycję.
 7. W przypadku chęci zwrotu lub wymiany klient jest zobowiązany przeczytać zakładkę Zwroty i wymiany znajdujące się w katalogu ?Informacje? w stopce.
 8. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon fiskalny lub Faktura uproszczona. NIE WYSTAWIAM FAKTUR VAT!
 9. W przypadku wyboru faktury uproszczonej, konieczne jest podanie numeru NIP oraz pełnej nazwy firmy.
 10. Wszystkie dane klienta są przetrzymywane wyłącznie w celu realizacji zamówień i otrzymywania informacji handlowych od Sklepu Grey Hair.
 11. Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów pod adresem: Zabrze ulica Wolności 328 Oficyna po wcześniejszym kontakcie.
 12. Biuro Obsługi Klienta - 48 790 530 041

CENY I METODY PŁATNOŚCI

 1. Wszystkie ceny są wyrażone w polskich złotych.
 2. Klient ma możliwość uiszczenia opłaty poprzez:
 • standardowy przelew na numer konta ING 63 1050 1588 1000 0090 9501 5401
 • PayPal
 • Przelew natychmiastowy przez Przelewy24
 • Za pobraniem

SPOSOBY DOSTAWY

 1. Sposoby dostawy określone na tej stronie obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Polski.
 2. Klient, na terenie Polski, może wybrać formę wysyłki kurierem DHL, Pocztex, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatów InPost. Przesyłki zagraniczne realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich (DPD, UPS).
 3. W przypadku opóźnień będących winą firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, sklep nie ponosi odpowiedzialności.
 4. Klient powinien sprawdzić towar w obecności kuriera/pracownika Poczty Polskiej i w przypadku uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu niezwłocznie złożyć reklamacje pracownikowi odpowiednich organów wysyłkowych.
 5. Koszta dostaw pokazane są na stronie "Sposoby i ceny dostaw". Dodatkowo koszta pojawią się podczas składania zamówienia.
 6. Czas dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, w zależności od wybranego sposobu dostawy.

Akceptuj
Strona używa ciasteczek w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuję" w okienku obok.Wszystkie informacje dotyczące plików cookies znajdziesz TUTAJ.