Regulamin

Regulamin Sklepu internetowego GreyHair (zwany dalej ?Sklepem?) określa zasady składania zamówień oraz ich realizacji.

WARUNKI OGÓLNE

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, którego treść jest niezmienną i integralną częścią umowy między klientem, a sklepem.

Sklep GreyHair jest legalnie działającą firmą, z siedzibą w Zabrzu na ulicy Nad kanałem 22c/18, NIP: 6482672622.

WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY

 1. Zamówień można dokonywać przez stronę : www.greyhair.com.pl
 2. Zamówienie wiąże się z akceptacją Regulaminu.
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizowane są we wszystkie dni robocze, z pominięciem świąt. Złożone zamówienia w dni powszednie do godziny 13:00 są realizowane tego samego dnia lub następnego dnia roboczego (warunkiem jest zaksięgowanie wpłaty na koncie lub wybór przesyłki pobraniowej), w weekend i święta realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.
 4. Maksymalny czas realizacji zamówień na terenie Polski to 2 dni robocze. Zamówienia zagraniczne realizowane są do 4 dni roboczych rozpoczynając od następnego dnia od zaksięgowania wpłaty.
 5. Warunkiem złożenia zamówienia jest rejestracja w sklepie internetowym Grey Hair, podanie prawdziwego adresu, opcjonalnie numeru telefonu (w przypadku wysyłki kurierem podanie numeru telefonu jest obowiązkowe) oraz adresu e-mail, na który będzie wysyłana korespondencja. Możliwe jest zamawianie bez konieczności rejestracji.
 6. Sklep Grey Hair zastrzega sobie możliwość niedostępności towaru. W takim wypadku klient zostaje poinformowany o braku towaru i najbliższym terminie realizacji zamówienia. Jeśli klient nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może anulować całe zamówienie lub daną pozycję.
 7. W przypadku chęci zwrotu lub wymiany klient jest zobowiązany przeczytać zakładkę ?Zwroty i wymiany? znajdujące się w katalogu ?Informacje? w stopce.
 8. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon fiskalny lub Faktura uproszczona. NIE WYSTAWIAM FAKTUR VAT!
 9. W przypadku wyboru faktury uproszczonej, konieczne jest podanie numeru NIP oraz pełnej nazwy firmy.
 10. Wszystkie dane klienta są przetrzymywane wyłącznie w celu realizacji zamówień i otrzymywania informacji handlowych od Sklepu Grey Hair.
 11. Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów pod adresem: Zabrze ulica Wolności 328 Oficyna po wcześniejszym kontakcie.
 12. Biuro Obsługi Klienta - 48 790 530 041

CENY I METODY PŁATNOŚCI

 1. Wszystkie ceny są wyrażone w polskich złotych.
 2. Klient ma możliwość uiszczenia opłaty poprzez:
 • standardowy przelew na numer konta ING 63 1050 1588 1000 0090 9501 5401
 • PayPal
 • Przelew natychmiastowy przez Przelewy24
 • Za pobraniem

SPOSOBY DOSTAWY

 1. Sposoby dostawy określone na tej stronie obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Polski.
 2. Klient może wybrać formę wysyłki kurierem UPS, Pocztex, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatów InPost. W przypadku opóźnień będących winą firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, sklep nie ponosi odpowiedzialności.
 3. Klient powinien sprawdzić towar w obecności kuriera/pracownika Poczty Polskiej i w przypadku uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu niezwłocznie złożyć reklamacje pracownikowi odpowiednich organów wysyłkowych.
 4. Koszta dostaw pokazane są na stronie "Sposoby i ceny dostaw". Dodatkowo koszta pojawią się podczas składania zamówienia.
 5. Czas dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, w zależności od wybranego sposobu dostawy.

Akceptuj
Strona używa ciasteczek w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuję" w okienku obok.Wszystkie informacje dotyczące plików cookies znajdziesz TUTAJ.